در قالب یک سریال | آل پاجینو با شکارچیان می آید

با گستردن نخستین تیزر رسمی از سریال «شکارچیان»آل پاچینو تو نقش آفرینی جدیدش دیده شد.

به گزارش مهر بوسیله نقل از ورایتی، تو حالی که اوایل سال ۲۰۱۹ اعلام شد آل پاچینو از بازیگران سریال «شکارچیان» برای آمازون خواهد بود، حالا با نمایش اولین تیزر این سریال، وی تو این نقش دیده شد.

پاچینو با «شکارچیان» برای نخستین مرحله تو طول کار حرفه ایش درون سریال تلویزیونی ورزش کرده است. وی پیشتر در مینی سریال های تلویزیونی «فرشتگان تو آمریکا» و «افسانه پدرخوانده» بازی کرده بود، با این حال تاکنون در سریالی تلویزیونی نقش آفرینی نکرده بود.

«شکارچیان» درباره گروهی از افرادی است که درون سال ۱۹۷۷ دست به شکار نازی های قاتلی می زنند که بی جنبش نیویورک هستند.

درون این سریال که با بازی آل پاچینو و لوگان لرمن مخلوق شده و دیوید ویل خدا آن است، یک شعر اوریجینال روایت می شود: افراد متنوعی از آدم نیویورک که کشف می کنند صدها تن از مقامات رسمی رده بالای نازی تو این ولایت زندگی می کنند و سرود دارند تا رایش چهارم را در آمریکا تشکیل بدهند، یک گروه تشکیل داده اند. این تیم نیت دارند بوسیله هر روشی که شده عدالت را درباره این نازی ها عمل کنند و طرح های نسل کشی متاخر آنها را خنثی کنند.

لوگان لرمن داخل این سریال نقش جونا هایدل باوم ظاهر می شود که با کشته شدن ناگهانی مادربزرگش به عقب ردپای قاتلان اوست و ناگهان با گروهی روبه رو می شود که مدت هاست هدفی خاص را پشت می کنند.

پاچینو همچنین در نقش مِیر اوفرمن رییس مرموز و قدرتمند قسمت قسمت کردن شکارچیان جلوی دوربین رفته است. وی درون جایی از این تیزر می گوید: این قتل زدودن.

جریکا هینتون، جاش رادنور، کیت مولوانی، تیفانی بون، گریگ آستین، لوییز اوزاوا چنگچین، کارول کین، سال روبینک، دیلن دختر و لنا بدوی از دیگر بازیگران این سریال هستند.

این سریال ۱۰ قسمتی درون سال ۲۰۲۰ داخل سطح گیتی در دسترس خواهد بود.

دبیر فیلمنامه این سریال  دیوید ویل است که دبیر سریال های دیگری هم بوده است. 

استودیو مانکی پاو پروداکشنز متعلق بوسیله جوردن انباره کارگران «برو بیرون» و سونار انترتینمنت، تهیه این سریال را که مبدا با عنوان «شکار» شناساندن شده بود، برعهده داشته اند.